biuro@bems.pl
ul. płk Stanisława Dąbka 8, 30-732 Kraków
+48 511 748 566

O NAS

0 Strona główna 0 O NAS

Dlaczego my?

W każdej dziedzinie poszukując doradztwa i współpracy stawia się na profesjonalizm i zaufanie do specjalistów. Nasz Zespół zapewni to i da poczucie, że powierzając w nasze ręce realizację usługi, podjęli Państwo najlepszą decyzję.

Jesteśmy grupą ekspertów działających w branży energetycznej od lat, mamy w swoich szeregach specjalistów od wielu dziedzin energetyki, z praktycznym doświadczeniem zawodowym, licznymi szkoleniami oraz wyższym wykształceniem inżynierskim.

Najlepszy wybór bez ryzyka

Osoby reprezentujące naszą firmę maja odpowiednią wiedzę, doświadczenie, kwalifikacje i uprawnienia do przeprowadzani Audytów Energetycznych Przedsiębiorstw i Audytów Efektywności Energetycznej oraz do wdrażania Systemu Zarządzania Energią ISO 50001.

Jesteśmy zespołem otwartym na Państwa potrzeby i elastycznym w działaniu, swoją ofertę dostosowujemy do Klienta tak, aby zapewnić możliwie najlepszy efekt przy jak najwyższej satysfakcji Odbiorcy.

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, co daje gwarancję poprawności i efektywności naszych działań.

Posiadamy zaplecze naukowo-dydaktyczne wyższych uczelni akademickich, co poszerza nasze możliwości i świadczy o naszej wiarygodności merytorycznej w branży.

Korzystamy z najlepszego, profesjonalnego sprzętu pomiarowego renomowanych  firm: Sonel, Testo, Wohller, Flir, Kyoritsu.

Dlatego właśnie my

Pasja

BEMS to zespół pasjonatów Energetyki. Profesjonalistów wyszkolonych w tej branży.

Wiedza

Merytoryczne wsparcie renomowanych ośrodków naukowych w Polsce.

Doświadczenie

Audytorskie doświadczenie w przemyśle ciężkim, chemicznym i energetycznym.

Cel

Długofalowa relacja oparta na zaufaniu, satysfakcji oraz unikatowych kompetencjach.

Nasze umiejętności

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, za którymi stoi wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje każdego z członków naszego zespołu.
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu i nie spoczniemy, dopóki nasza praca nie przyniesie oczekiwanych przez Państwa efektów.

Doradztwo energetyczne 90%
Audyty Energetyczne Przedsiębiorstw 80%
Pomiary energetyczne 70%
Analizy techniczno-ekonomiczne 60%
Białe Certyfikaty 50%

Zaufali nam: